Centrum Badań i Rozwoju GOZ wśród Orłów „Wprost”

PGE została nagrodzona podczas Gali Orłów „Wprost” za budowę Centrum Badań i Rozwoju Gospodarki Obiegu Zamkniętego w Bełchatowie oraz za działania na rzecz transformacji regionu łódzkiego.

Naszą Grupę wyróżniono Orłem „Wprost" w kategorii firma regionu. Coroczne nagrody są przyznawane w uznaniu dla wyjątkowej działalności na polu przedsiębiorczości, samorządu i promocji regionu, za szczególny wkład w rozwój gospodarki, poszczególnych województw oraz kraju.

 Nagrody Wprost
Fot.Archiwum ŁSSE

W tym roku kapituła konkursu doceniła przede wszystkim innowacyjność. Jednym z ważnych elementów działalności naszej Grupy w tym obszarze było otwarcie 16 grudnia 2022 roku Centrum Badań i Rozwoju Gospodarki Obiegu Zamkniętego Grupy PGE, które działa w ramach PGE Ekoserwis.

Nagrody Wprost
Fot.Archiwum ŁSSE

 – Jest mi niezmiernie miło, że nasza spółka została przez Państwa doceniona. Domykanie obiegu surowców czy działanie na rzecz szerszego wykorzystania odpadów to jest proces, który jest stale realizowany w naszej firmie. Robimy to dzisiaj i będziemy robić stale – powiedział, odbierając nagrodę w imieniu Grupy PGE, wiceprezes zarządu ds. operacyjnych PGE Ekoserwis, Piotr Żurad.

Nagrody Wprost 
Fot.Archiwum ŁSSE

Organizatorem konkursu jest Tygodnik „Wprost" we współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej. Statuetki dla łódzkich liderów wręczono w piątek, 17 lutego br., w czasie gali odbywającej się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

 

Czytany 191 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 luty 2023 08:35
PGE EKOSERWIS