O firmie

Spółka PGE Ekoserwis S.A. powstała z połączenia dwóch spółek zależnych  o podobnym profilu działalności - Renevis Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. i Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Utex Sp. z o.o., spółki z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży przetwarzania odpadów energetycznych.

Naszą Misją jest efektywne łączenie rozwiązań ekologicznych i ekonomicznych, polegających na zapewnieniu kompleksowej obsługi w zakresie zarządzania UPS (Ubocznymi Produktami Spalania), świadczeniu usług w obszarach pomocniczych dla wytwórców energii elektrycznej i ciepła oraz dostaw materiałów na bazie UPS, przestrzegając zasad BHP i etyki, działając w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju oraz z poszanowaniem wartości Grupy PGE.

Jesteśmy ekspertem  w zakresie zagospodarowania ubocznych produktów spalania, a także świadczenia kompleksowych usług (w obszarach nawęglania, odpopielania,  zarządzania składowiskami) na rzecz elektrociepłowni i elektrowni. Rocznie zagospodarowujemy ok. 2 mln ton ubocznych produktów spalania. Świadczymy usługi na terenie  jednostek z GK PGE. Posiadamy 2 zakłady produkcyjne w Rybniku i Kamieniu k. Wrocławia.

W ramach rozwoju segmentu biznesowego dedykowanego Gospodarce Obiegu Zamkniętego, 2 października 2023 roku, PGE Ekoserwis i jej spółka zależna Epore połączyły swoje zasoby i funkcjonują pod wspólną nazwą – PGE Ekoserwis S.A., tworząc jednocześnie unikatowe kompetencje w branżach energetycznej i budowlanej. Integracja umocniła pozycję spółki i Grupy PGE jako krajowego lidera GOZ w energetyce.

Deklaracja Zarządu w sprawie Polityki Bezpieczeństwa Informacji

Deklaracja Zarządu w sprawie Polityki BHP

Deklaracja Zarządu w sprawie Polityki Jakości

Deklaracja Zarządu w sprawie Polityki Środowiskowej


 

BIP