Mobilne Instalacje produkcyjne

Posiadamy 3 mobilne instalacje do wytwarzania ekopodbudów i ekostabilizacji, które  są  w  stanie rozpocząć pracę w  ciągu  tygodnia  w  dowolnym  miejscu  budowy  w Polsce.

  • NISBAU

Instalacja popiołowo – żużlowa wyposażona w cztery zasobniki na żużel o pojemności 9 m3 każdy, trzy zbiorniki poziome popiołu o pojemności 76 m3 każdy z podajnikiem ślimakowym i aeracją powietrza, przenośnik taśmowy szerokości 1000 mm z systemem naważenia, przenośnik taśmowy o szerokości 800 mm transportujący materiał do mieszarki, zespół mieszarki z zabudowanymi dyszami wody, sterowanymi z pulpitu operatora. Właściwe rozmieszczenie dysz zraszających pozwala na uzyskanie wymaganej wilgotności.  Wydajność mieszarki do 130 t/h.

Załadunek zbiorników odbywa się transportem pneumatycznym z autocystern. Kabina operatorska, wyposażona w pulpit sterowniczy z wizualnym podglądem pozwala operatorowi na bieżąco monitorować proces produkcji.

  • 2 instalacje ARAN I, ARAN III,

Każda z  instalacji  mieszanin popiołowo – żużlowych wyposażona jest  w cztery zasobniki na żużel, cztery przenośniki taśmowe, odbierające żużel ze zmienną wydajnością, zespół mieszarki   z  zabudowanymi dyszami wody oraz wagę produktu gotowego o szerokości 1000 mm, transportujące  produkt z mieszalnika na samochód. Właściwe rozmieszczenie dysz zraszających pozwala na uzyskanie wymaganej wilgotności wytworzonego produktu.  Załadunek zbiorników odbywa się transportem pneumatycznym z autocystern.

 

 

Produkcja:

Kierownik Produkcji
Marian Czerner - tel.+48 4294 746, e-mail:

Starszy Mistrz Produkcji:
Zdzisław Szewczyk   tel: +48 32 4294 775,  510 078 810,  e-mail:

 

PGE EKOSERWIS